Филтри -

Камиони за транспорт на возила MERCEDES-BENZ од Чешка Република

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила MERCEDES-BENZ од Чешка Република: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ATEGO 822 + TRAILER OBERMANN MB 5500 + приколка за транспорт на возила
10
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2008-01 Километража 1040343 км Сила 177 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843
20
Контактирајте го продавачот
47.889 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 139000 км Сила 428 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843 E6 MP5 Variotrans
20
Контактирајте го продавачот
47.889 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 139000 км Сила 428 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843
11
Контактирајте го продавачот
107.989 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на каросерија Kassbohrer
Година 2018 Километража 282000 км Сила 430 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843
15
Контактирајте го продавачот
112.889 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на каросерија Kassbohrer
Година 2018 Километража 312000 км Сила 430 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843
16
Контактирајте го продавачот
94.989 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 375000 км Сила 430 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843 Metago/Supertrans Euro-6 + приколка за транспорт на возила
16
Контактирајте го продавачот
98.989 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 363000 км Сила 430 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843 E6 + Lohr 2.53
16
Контактирајте го продавачот
92.889 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 559000 км Сила 428 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1846 Vario/Supertrans
9
Контактирајте го продавачот
85.889 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 368566 км Сила 455 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 440   eev
16
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Број на автомобили 255 Марка на каросерија Lohr Модел 2,53
Година 2014-01 Километража 508820 км Сила 320 kW
Чехија, Pěnčín
нови камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843 Variotrans + приколка за транспорт на возила
12
Контактирајте го продавачот
139.889 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 452 км Сила 428 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros MP5 1843, Kässbohrer Variotrans Neu
15
Контактирајте го продавачот
140.889 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 125 км Сила 460 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843 + приколка за транспорт на возила
15
Контактирајте го продавачот
52.889 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 555000 км Сила 430 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 816D
27
Контактирајте го продавачот
11.530 € CZK 299.000 CZK
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 390840 км Сила 115 kW
Чехија, Kladno
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1841 + Kassbohrer + Kassbohrer trailer 19-2 + приколка за транспорт на возила
18
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Година 2007 Километража 1418000 км Сила
Чехија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се