Филтри -

Камиони за транспорт на возила MERCEDES-BENZ од Белгија

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила MERCEDES-BENZ од Белгија: 26 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ATEGO 1222 L 4x2 takelwagen
10
42.000 € Без ДДВ
Носивост 5330 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-07-17 Километража 273077 км Сила 299 кс
Белгија, Roksem
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1831 car transport
13
8.600 € Без ДДВ
Носивост 7000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998-01-05 Километража 113943 км Сила 310 кс
Белгија, Bree
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 LL
17
18.500 € Без ДДВ
Носивост 7040 кг Евро Euro 3
Година 2006-01-30 Километража 484595 км Сила 320 кс
Белгија, Meer
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 LL
16
18.500 € Без ДДВ
Носивост 7040 кг Евро Euro 3
Година 2006-01-30 Километража 648187 км Сила 320 кс
Белгија, Meer
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 1832 LL
17
14.000 € Без ДДВ
Носивост 6640 кг Евро Euro 3
Година 2004-02-17 Километража 450000 км Сила 320 кс
Белгија, Meer
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 + приколка за транспорт на возила
19
14.900 € Без ДДВ
Носивост 9600 кг Евро Euro 3 Број на автомобили 10
Година 2005-02 Километража 437499 км Сила 350 кс
Белгија, Meer
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 1832 LL
18
14.000 € Без ДДВ
Носивост 6640 кг Евро Euro 3
Година 2004-01-30 Километража 450000 км Сила 320 кс
Белгија, Meer
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 + приколка за транспорт на возила
15
16.500 € Без ДДВ
Носивост 6769 кг Евро Euro 3
Година 2006-02 Километража 209000 км Сила 350 кс
Белгија, Meer
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 LS + приколка за транспорт на возила
13
14.900 € Без ДДВ
Носивост 9800 кг Евро Euro 3
Година 2005-02 Километража 508000 км Сила 320 кс
Белгија, Meer
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 LS
13
10.900 € Без ДДВ
Носивост 6605 кг Евро Euro 3
Година 2005-06-01 Километража 312000 км Сила 320 кс
Белгија, Meer
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ACTROS 1832
15
15.900 € Без ДДВ
Носивост 6920 кг Евро Euro 3
Година 2005-12-08 Километража 311722 км Сила 320 кс
Белгија, Meer
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 LL
17
18.500 € Без ДДВ
Носивост 7040 кг Евро Euro 3
Година 2006-01-30 Километража 900000 км Сила 320 кс
Белгија, Meer
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 LL
17
15.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2006-11-17 Километража 950000 км Сила 320 кс
Белгија, Meer
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 LL
19
16.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2005-12-08 Километража 990000 км Сила 320 кс
Белгија, Meer
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 1114 ABSCHLEPPWAGEN / AFSCHUIFPLATEAU / PLATAFORMA AMOVIBLE + KR
13
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 1990-06-06 Километража 134934 км Сила 140 кс
Белгија, Overpelt
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се