Филтри -

Камиони за транспорт на возила MERCEDES-BENZ

Резултати од пребарување: 179 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила MERCEDES-BENZ: 179 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Sprinter
32
Побарајте цена
аукција аукција
Година Километража 76925 км Сила
Шведска
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 2545 , E6 , 6x2 , NEW BODY 2021 , 7.9m , ramps , winch
42
Контактирајте го продавачот
48.340 € PLN 220.000 PLN
Носивост 15280 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 700000 км Сила 450 кс
Полска, Kraków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 2542 , E6 , 6x2 , MEGA , NEW BODY 8,3m , hydraulic ramp
52
Контактирајте го продавачот
48.340 € PLN 220.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 590000 км Сила 420 кс
Полска, Kraków
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 2545 , E6 , 6x2 , NEW BODY 2021 , 7.9m , ramps , winch
42
Контактирајте го продавачот
48.340 € PLN 220.000 PLN
Носивост 15280 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 700000 км Сила 450 кс
Полска, Kraków
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 2542 , E6 , 6x2 , NEW BODY 8,3m , Winch ,remote control
51
Контактирајте го продавачот
43.730 € PLN 199.000 PLN
Носивост 14170 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Сила 420 кс
Полска, Kraków
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 1524
12
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Година 2007 Километража 443000 км Сила
Словачка, Trstin
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 822 4x2 BL / 2 Autos / Euro 5
30
Контактирајте го продавачот
33.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-01-31 Километража 337964 км Сила 220 кс
Германија, Salzgitter
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 822 4x2 BL / 2 Autos / Euro 5 / TUV NEU!
30
Контактирајте го продавачот
34.450 € Без ДДВ
Носивост 3050 кг Евро Euro 5
Година 2014-01-31 Километража 269110 км Сила 220 кс
Германија, Salzgitter
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1836
20
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 08/2008 Километража 862000 км Сила
Литванија, Gargždai
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ATEGO 1022, auto transporters + приколка за транспорт на возила
16
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 07/2007 Километража 656000 км Сила 218 кс
Литванија, Gargždai
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ACTROS 1841 + приколка за транспорт на возила
18
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Број на автомобили 9
Година 2007 Километража 388000 км Сила 410 кс
Полска, Stary Sącz
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ACTROS 2542
27
Контактирајте го продавачот
44.000 €
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 700000 км Сила 421 кс
Италија, San Cipriano Picentino
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ACTROS 25 32
15
Побарајте цена
цена на барање
Година 03/2016 Километража 498000 км Сила 320 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ACTROS 25 32
15
Побарајте цена
цена на барање
Година 08/2012 Километража 200000 км Сила 320 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 1530 L Lier Doppelstock BJ2020
30
Контактирајте го продавачот
114.950 €
Носивост 5813 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 3 Модел Tijhof
Година 2020-01 Километража 584 км Сила 300 кс
Холандија, Drachten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 179 огласа
Прикажи
Претплати се