Филтри -

Камиони за транспорт на возила MAN од Унгарија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила MAN од Унгарија: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
64.500 € Без ДДВ
Носивост 4215 кг Евро Euro 4
Година 2006 Километража 127000 км Сила 205 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
55.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 92989 км Сила 220 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
81.400 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2009 Километража 230000 км Сила 480 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
40.400 € Без ДДВ
Носивост 13500 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 749704 км Сила 440 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 673472 км Сила 290 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Носивост 12900 кг Евро Euro 4
Година 2004 Километража 291800 км Сила 280 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
40.500 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 501520 км Сила 409 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
37.400 € Без ДДВ
Носивост 13500 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 482600 км Сила 441 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Носивост 4280 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража 269849 км Сила 209 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
80.600 € Без ДДВ
Носивост 15890 кг
Година 2008 Километража 397000 км Сила 360 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 448700 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
61.300 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2017 Километража 220433 км Сила 179 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
61.500 € Без ДДВ
Носивост 23175 кг Евро Euro 5
Година 12/2012 Километража 422000 км Сила 480 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се