Филтри -

Камиони за транспорт на возила MAN од Шпанија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила MAN од Шпанија: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Носивост 9580 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 5 Марка на каросерија Lohr
Година 2003 Километража 784550 км Сила 32.84 кс
Шпанија, Tobarra
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Година 1996 Километража 467489 км Сила
Шпанија, Ocana, 45300, Autovia A4 Km 64.2, Salida 62 Aptdo Correos 18
RB Trading International
Продавач на Autoline: 4 години
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 09/2012 Километража 350000 км Сила 340 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 09/2012 Километража 350000 км Сила 340 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 11/2006 Километража 450440 км Сила 430 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 06/2008 Километража 490400 км Сила 320 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 05/2010 Километража 259253 км Сила 440 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2013 Километража 315000 км Сила 450 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2012 Километража 235953 км Сила 320 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 08/2012 Километража 298500 км Сила 410 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 09/2012 Километража 350000 км Сила 340 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 2
Година 01/2001 Километража 608000 км Сила 210 кс
Шпанија, Lucena
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 08/2012 Километража 298500 км Сила 410 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 09/2012 Километража 350000 км Сила 340 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 05/2010 Километража 259253 км Сила 440 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Покажи повеќе
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се