Филтри -

Камиони за транспорт на возила MAN од Литванија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила MAN од Литванија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила MAN TGS18440 + приколка за транспорт на возила
45
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-07-05 Километража 1193000 км Сила 324 kW
Литванија, Utena
камион за транспорт на возила MAN TGX 18.440 EURO5
2
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Евро Euro 5
Година 05/2013 Километража Сила 440 кс
Литванија, Kaunas
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила MAN 6.90 Autovezis
12
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Евро Euro 1
Година 1984-07 Километража 211000 км Сила 90 кс
Литванија, Vilnius
камион за транспорт на возила MAN 26.403 original milage
17
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Носивост 19425 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 01/1999 Километража 200000 км Сила 400 кс
Литванија, Dievogala
камион за транспорт на возила MAN 15.280, trucks
1
Побарајте цена
цена на барање
Година 04/2002 Километража Сила 278 кс
Литванија, Lieplaukalė
камион за транспорт на возила MAN TGX 24.440
15
Контактирајте го продавачот
25.900 € Со вклучен ДДВ
Година 2008-02 Километража 1022000 км Сила 441 кс
Литванија, Vilnius
камион за транспорт на возила MAN TGX 23.480 RETARDER FVG!!!
20
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 10/2011 Километража Сила 480 кс
Литванија, Kaunas
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се