Филтри -

Камиони за транспорт на возила MAN од Холандија

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила MAN од Холандија: 27 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила MAN 8.153 Bladgeveerd
11
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 3180 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1994-09-30 Километража 388049 км Сила 155 кс
Холандија, Landhorst
камион за транспорт на возила MAN TGA 26.320 / 6X2 / MACHINE TRANSPORT / MANUAL / 2008
40
Контактирајте го продавачот
25.750 € Без ДДВ
Носивост 12685 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-07-15 Километража 469920 км Сила 320 кс
Холандија, VELDDRIEL
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила MAN 14.192 Car Transporter / Winch 15000 kg
20
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 7500 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 1
Година 1991-01-11 Километража 436270 км Сила 192 кс
Холандија, Borssele
камион за транспорт на возила MAN TGL 8.180 Autotransporter met oprijplaat
10
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Носивост 3530 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-09-18 Километража 179906 км Сила 179 кс
Холандија, Andelst
камион за транспорт на возила MAN TGL12.240 AUT LANG TIJHOF 3 CARS FIRST OWNER
21
Контактирајте го продавачот
23.850 € Без ДДВ
Носивост 5360 кг Евро Euro 4
Година 2007-06-01 Километража 447451 км Сила 239 кс
Холандија, Lienden
камион за транспорт на возила MAN TGA 26.400 6X2 Oprijvrachtwagen Euro 5
14
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 15405 кг Евро Euro 5
Година 2011-09-26 Километража 850000 км Сила 400 кс
Холандија, Geffen
камион за транспорт на возила MAN TGS 18.400 Kassbohrer Metago Bj. 2005
43
Контактирајте го продавачот
31.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-11-22 Километража 812887 км Сила 400 кс
Холандија, Groot Ammers
камион за транспорт на возила MAN TGA 18.350 4X2 LL AUTOTRANSPORTER
13
Контактирајте го продавачот
11.999 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-09-05 Километража 599171 км Сила 349 кс
Холандија, Schelluinen
камион за транспорт на возила MAN TGX 26.440 6X2 Euro 6
15
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-05-15 Километража 632000 км Сила 440 кс
Холандија, Geffen
камион за транспорт на возила MAN TGX 26.440 + приколка за транспорт на возила
27
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Носивост 27000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 255
Година 2014-01 Километража 839900 км Сила
Холандија, Holten
камион за транспорт на возила MAN TGS 18.440 4X2 EURO 5 + ROLFO 3 AS AANHANGER
26
Контактирајте го продавачот
20.950 € Без ДДВ
Носивост 6310 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-09-30 Километража 873110 км Сила 440 кс
Холандија, Meerkerk
камион за транспорт на возила MAN L26
7
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 4700 кг Евро Euro 3
Година 2001-01-01 Километража 265000 км Сила 179 кс
Холандија, Barneveld
камион за транспорт на возила MAN 9 FL
24
Контактирајте го продавачот
5.750 € Без ДДВ
Носивост 3240 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1997-01-27 Километража 764377 км Сила 155 кс
Холандија, Landhorst
камион за транспорт на возила MAN TGA 26.360 Euro 5 Autotransporter met oprijplaten
15
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Носивост 15080 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-04-20 Километража 914917 км Сила 360 кс
Холандија, Andelst
камион за транспорт на возила MAN TGL 8.180 4X2 BL EEV OPRIJWAGEN
11
Контактирајте го продавачот
14.799 € Без ДДВ
Носивост 2910 кг
Година 2011-02-03 Километража 419608 км Сила 179 кс
Холандија, Schelluinen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се