Филтри -

Камиони за транспорт на возила MAN од Германија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила MAN од Германија: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила MAN TGL
15
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Носивост 2400 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 481919 км Сила 220 кс
Германија, Sottrum
камион за транспорт на возила MAN TGL
15
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Носивост 2400 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 481919 км Сила 220 кс
Германија, Sottrum
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила MAN TGX440 Seilwinde Doppelstock
29
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-03 Километража 991000 км Сила 441 кс
Германија, Lahr
камион за транспорт на возила MAN TGL 8.190 BL Autotransporter AHK 3.5t, Luftfed
22
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Носивост 2790 кг Евро Euro 6
Година 2019-03 Километража 34485 км Сила 190 кс
Германија, Bad Salzuflen
камион за транспорт на возила MAN TGL 8.190 BL
32
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Носивост 2790 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-08 Километража 66289 км Сила 190 кс
Германија, Bad Salzuflen
камион за транспорт на возила MAN TGM 15
15
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Носивост 6250 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 220240 км Сила 290 кс
Германија, Sottrum
камион за транспорт на возила MAN TGL 8.180
10
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2007-01 Километража 190736 км Сила 179 кс
Германија, Bovenden
камион за транспорт на возила MAN TGX 23.440
14
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-04 Километража 940137 км Сила 441 кс
Германија, Regensburg
камион за транспорт на возила MAN TGS 18.440 4x2 LL, Nur Komplett als Zug TGS 18.440 4x2 LL, Intar
15
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 3100 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-09 Километража 438275 км Сила 441 кс
Германија, Bovenden
камион за транспорт на возила MAN TGA 18.360 4x2 LL TGA 18.360 4x2 LL, Fahrschulausstattung
15
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-05 Километража 116143 км Сила 360 кс
Германија, Bovenden
камион за транспорт на возила MAN TGL 8.180 BL
26
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Носивост 2900 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-03 Километража 224873 км Сила 179 кс
Германија, Bad Salzuflen
камион за транспорт на возила MAN 12.220 geschlossener Fahrzeugtransporter Maschinentransporter EU
34
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Носивост 5350 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-10-31 Километража 270681 км Сила 162 kW
Германија, Wendelstein
камион за транспорт на возила MAN TGX 23
13
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Евро Euro 5
Година 2013-04 Километража 940881 км Сила 441 кс
Германија, Regensburg
камион за транспорт на возила MAN TGX 23.440
13
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Евро Euro 5
Година 2013-06 Километража 861735 км Сила 441 кс
Германија, Regensburg
камион за транспорт на возила MAN TGX 23.440
13
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-06 Километража 934718 км Сила 441 кс
Германија, Regensburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се