Филтри -

Камиони за транспорт на возила MAN од Франција

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила MAN од Франција: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12810 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 500 км Сила 430 кс
Франција, Bourron Marlotte
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се