Филтри -

Камиони за транспорт на возила MAN од Европа

Резултати од пребарување: 107 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила MAN: 107 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила MAN 26.422
9
8.600 € Без ДДВ
Носивост 11000 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995 Километража 217000 км Сила 420 кс
Словенија, Gomilsko
камион за транспорт на возила MAN TGA 26.400 6X2 Autotransporter Euro 5
9
цена на барање
Носивост 15280 кг Евро Euro 5
Година 2011-09-30 Километража 808000 км Сила 400 кс
Холандија, Geffen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила MAN 12.192 Oprijwagen Manual
10
4.950 € Без ДДВ
Носивост 6120 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1995-11-09 Километража 472904 км Сила 190 кс
Холандија, Ammerzoden
камион за транспорт на возила MAN TGX440 Seilwinde Doppelstock
29
49.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-03 Километража 991000 км Сила 441 кс
Германија, Lahr
камион за транспорт на возила MAN TGX 23.440
18
25.900 € Без ДДВ
Носивост 11740 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-05-08 Километража 858000 км Сила 324 kW
Бугарија, RUSE
камион за транспорт на возила MAN 14.192*Machine Transport*Winch 15000 kg
20
ВИДЕО
5.900 € Без ДДВ
Носивост 7500 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 1
Година 1991-01-11 Километража 436270 км Сила 192 кс
Холандија, Borssele
камион за транспорт на возила MAN TGA 26.400 6X2 Autotransporter Euro 5
11
цена на барање
Носивост 15405 кг Евро Euro 5
Година 2011-09-26 Километража 844000 км Сила 400 кс
Холандија, Geffen
камион за транспорт на возила MAN TGX 18.440 + приколка за транспорт на возила
53
аукција 9.500 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-09-29 Километража 175190 км Сила 10518 кс
Белгија, Mont-Saint-Guibert
камион за транспорт на возила MAN Biltransport 5 Bilar
47
23.220 € NOK 244.900 NOK
Носивост 7650 кг
Година 2002 Километража 316401 км Сила 280 кс
Норвешка, Heimdal
камион за транспорт на возила MAN TGL 12.220 TGL 12.220 - Twin deck, doppelstock
19
6.750 € Без ДДВ
Носивост 5310 кг Евро Euro 2
Година 2000-04-13 Километража 888565 км Сила 220 кс
Холандија, Tilburg
камион за транспорт на возила MAN TGS 18,480 + приколка за транспорт на возила
43
38.156 €
Носивост 14725 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 8
Година 2009 Километража 325000 км Сила 480 кс
Норвешка, Tiller
камион за транспорт на возила MAN TGL 8.180 | sliding platform| underlift 1,5 T
25
32.500 € Без ДДВ
Носивост 2620 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-03-29 Километража 207672 км Сила 179 кс
Холандија, Groot Ammers
камион за транспорт на возила MAN TGA 26.400 6X2 Autotransporter Euro 5
11
цена на барање
Носивост 15405 кг Евро Euro 5
Година 2011-09-26 Километража 844000 км Сила 400 кс
Холандија, Geffen
камион за транспорт на возила MAN 18.340 TGM
15
25.000 €
Носивост 9960 кг Евро Euro 5
Година 2010-11 Километража 688300 км Сила 340 кс
Германија, Oberhonnefeld-Gierend
камион за транспорт на возила MAN TGX 26.400 6x2 Euro 6
16
цена на барање
Носивост 15000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-01-01 Километража 582000 км Сила 400 кс
Холандија, Geffen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 107 огласа
Прикажи
Претплати се