Филтри -

Камиони за транспорт на возила MAN од Белгија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила MAN од Белгија: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила MAN 8.103 - CAR/MACHINE TRANSPORTER (5m50) + RAMPS - STEEL SPRING
21
2.999 € Без ДДВ
Носивост 2700 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1994-03-29 Километража 180111 км Сила 110 кс
Белгија, Overpelt
камион за транспорт на возила MAN 8.103 - CAR / MACHINE TRANSPORTER (5m50) + RAMPS - STEEL SPRING
21
2.999 € Без ДДВ
Носивост 2700 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1994-03-29 Километража 180111 км Сила 110 кс
Белгија, Overpelt
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила MAN TGA 18-350
14
14.000 € Без ДДВ
Носивост 9600 кг Евро Euro 4
Година 2005-07-12 Километража 315000 км Сила 350 кс
Белгија, Meer
камион за транспорт на возила MAN TGX 18.360 **EURO4-WINCH-MANUAL GEARBOX**
22
8.750 € Без ДДВ
Носивост 9950 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-06-22 Километража 977376 км Сила 360 кс
Белгија, Kessel
камион за транспорт на возила MAN TGA 18.310
20
12.500 € Без ДДВ
Носивост 5920 кг Евро Euro 3 Марка на каросерија Groenewold Модел TSPH LK
Година 2004-12-15 Километража 900000 км Сила 310 кс
Белгија, Meer
камион за транспорт на возила MAN TGL 8.180
10
13.850 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006-04 Километража 194701 км Сила 180 кс
Белгија, Wingene
камион за транспорт на возила MAN 15.192
10
4.750 € Без ДДВ
Носивост 7930 кг
Година 1992-02-26 Километража 270030 км Сила 190 кс
Белгија, Meer
камион за транспорт на возила MAN TG18 360 A
19
17.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2006-03-20 Километража 950000 км Сила 310 кс
Белгија, Meer
камион за транспорт на возила MAN TGA 18.360 L
13
14.000 € Без ДДВ
Носивост 7000 кг Евро Euro 3
Година 2005-10-28 Километража 900000 км Сила 360 кс
Белгија, Meer
камион за транспорт на возила MAN TGA 18-360
14
17.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2006-12-20 Километража 950000 км Сила 496 кс
Белгија, Meer
камион за транспорт на возила MAN TGA 18.310 L + приколка за транспорт на возила
12
17.500 € Без ДДВ
Носивост 7000 кг Евро Euro 3 Број на автомобили 10
Година 2006-07 Километража 392000 км Сила 350 кс
Белгија, Meer
камион за транспорт на возила MAN TGA 18.350 L + приколка за транспорт на возила
14
17.500 € Без ДДВ
Носивост 5920 кг Евро Euro 3
Година 2006-06 Километража 388000 км Сила 350 кс
Белгија, Meer
камион за транспорт на возила MAN TGA 18.310
13
14.000 € Без ДДВ
Носивост 7000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-11-18 Километража 241405 км Сила 350 кс
Белгија, Meer
камион за транспорт на возила MAN TGA 18.310 L
14
17.500 € Без ДДВ
Носивост 6869 кг Евро Euro 3
Година 2006-06-07 Километража 750000 км Сила 310 кс
Белгија, Meer
камион за транспорт на возила MAN TGA 18.310 L + приколка за транспорт на возила
13
17.500 € Без ДДВ
Носивост 7000 кг Евро Euro 3
Година 2006-06 Километража 990000 км Сила 350 кс
Белгија, Meer
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се