Филтри -

Камиони за транспорт на возила LOHR

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила LOHR: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила LOHR Body + trailer set , for 8-12 cars
16
Контактирајте го продавачот
19.700 € PLN 90.000 PLN
Марка на каросерија Lohr Модел 1.21
Година 2008 Километража Сила
Полска, Kraków
камион за транспорт на возила LOHR Body + trailer set , for 8-12 cars
16
Контактирајте го продавачот
19.700 € PLN 90.000 PLN
Марка на каросерија Lohr Модел 1.21
Година 2008 Километража Сила
Полска, Kraków
камион за транспорт на возила LOHR Eurolohr 3.53W xs-B2 + приколка за транспорт на возила
4
Контактирајте го продавачот
91.000 € Со вклучен ДДВ
Број на автомобили 1
Година 2018 Километража 350 км Сила
Германија, Buchholz Forstgutsbezirk
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила LOHR Eurolohr 3.63 WXS
20
Контактирајте го продавачот
74.489 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 849833 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се