Филтри -

Камиони за транспорт на возила LAND ROVER

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила LAND ROVER: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила LAND ROVER Defender 2.4 TD4 Takelwagen Bergingswagen Autotransporter Towtru
19
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
32.400 € Без ДДВ
Носивост 600 кг Евро Euro 4
Година 2009-03-16 Километража 145890 км Сила 122 кс
Холандија, Veghel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се