Филтри -

Камиони за транспорт на возила IVECO од Литванија

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

30 огласа: Камиони за транспорт на возила IVECO од Литванија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 848000 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 770228 км Сила
Литванија, Utena
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на каросерија Rolfo Модел +ROLFO 2012m
Година 03/2012 Километража 1475000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на каросерија Rolfo Модел +ROLFO 2004m
Година 05/2008 Километража 1369005 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на каросерија Rolfo Модел + ROLFO 2008m
Година 01/2008 Километража 1336912 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Марка на каросерија Rolfo Модел +ROLFO PEGASUS 2008m
Година 11/2007 Километража 1296683 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на каросерија Rolfo Модел +ROLFO 2008m
Година 07/2008 Километража 1083280 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на каросерија Rolfo Модел +ROLFO PEGASUS 2008m
Година 08/2008 Километража 1037017 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
29.990 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на каросерија Rolfo Модел +ROLFO 2004
Година 01/2011 Километража 1400000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на каросерија Rolfo Модел + Rolfo 2012-07m
Година 07/2012 Километража 1088084 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 1567000 км Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Марка на каросерија Rolfo
Година 04/2007 Километража 668000 км Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Модел FASANO 2007
Година 2007 Километража 1532893 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Модел FASANO
Година 2008 Километража 873000 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Rolfo Модел PEGASUS
Година 2015 Километража 648302 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на каросерија Rolfo
Година 06/2019 Километража 233686 км Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Марка на каросерија Rolfo
Година 2007 Километража 1471638 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Марка на каросерија Rolfo Модел 2001
Година 10/2007 Километража 1362010 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 1243342 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Rolfo Модел Rolfo
Година 06/2016 Километража 460391 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на каросерија Rolfo
Година 2007 Километража 1588453 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Марка на каросерија Rolfo
Година 2003 Километража 490311 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Марка на каросерија Rolfo Модел 2000
Година 2008 Километража 1393109 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
22.250 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 04/2008 Километража 388000 км Сила
Литванија, Radviliškis
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 1000000 км Сила
Литванија, Utena
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи