Филтри -

Камиони за транспорт на возила IVECO од Италија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила IVECO од Италија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила IVECO Magirus
15
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9010 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража 483000 км Сила 228 kW
Италија, Avezzano
камион за транспорт на возила IVECO EUROTECH bisarca veicoli + biga Rolfo
16
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 750000 км Сила
Италија, Macerata
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила IVECO 190S45
27
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 706178 км Сила
Италија, San Cipriano Picentino
камион за транспорт на возила IVECO 190E35 BISARCA 5 POSTI  euro 5
23
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Носивост 6550 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 5 Марка на каросерија Rolfo
Година 2002 Километража 1126717 км Сила 350 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
камион за транспорт на возила IVECO STRALIS 450
4
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-09 Километража 1314800 км Сила 451 кс
Италија, Caorso (PC)
камион за транспорт на возила IVECO STRALIS 450
5
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-07 Километража 1300889 км Сила 451 кс
Италија, Caorso (PC)
камион за транспорт на возила IVECO STRALIS 450
4
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-07 Километража 1447900 км Сила 430 кс
Италија, Caorso (PC)
камион за транспорт на возила IVECO 175-24
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Година 1989 Километража 130298 м/ч Сила
Италија, Roma
камион за транспорт на возила IVECO STRALIS 400 BISARCA + приколка за транспорт на возила
15
Контактирајте го продавачот
1 €
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-02 Километража 1115000 км Сила 400 кс
Италија, Sora - Frosinone - Fr
камион за транспорт на возила IVECO 190E35 BISARCA 5 POSTI / euro 3
24
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Носивост 6550 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 5 Марка на каросерија Rolfo
Година 2002 Километража 460000 км Сила 350 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
камион за транспорт на возила IVECO 150E27 BISARCA 5 POSTI / euro 5
23
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Носивост 5000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 5 Марка на каросерија Rolfo
Година 1999 Километража 821000 км Сила 270 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
камион за транспорт на возила IVECO 150E27 BISARCA
21
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Носивост 5400 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 5 Марка на каросерија Rolfo
Година 2001 Километража 829000 км Сила 270 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
камион за транспорт на возила IVECO 150E27 BISARCA 5 POSTI
20
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Носивост 5400 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 5 Марка на каросерија Rolfo
Година 2001 Километража 714000 км Сила 270 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
камион за транспорт на возила IVECO EUROCARGO 180E25
17
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 465291 км Сила
Италија, Cuneo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се