Филтри -

Камиони за транспорт на возила IVECO од Германија

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила IVECO од Германија: 28 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила IVECO EuroCargo 100E22 für PKW-Transporter-Wohnmobile
15
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 555303 км Сила
Германија, Sottrum
камион за транспорт на возила IVECO EuroCargo 100E22 + приколка за транспорт на возила
15
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Носивост 6490 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-02 Километража 555303 км Сила 160 kW
Германија, Sottrum
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила IVECO Daily 35S18 Autotransporter 1-3 Auto,Schlafkabi + приколка за транспорт на возила
15
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019-07 Километража 50 км Сила 179 кс
Германија, Bottrop
нови камион за транспорт на возила IVECO Daíly 72C21
15
Контактирајте го продавачот
75.900 € Без ДДВ
Носивост 3200 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 50 км Сила 205 кс
Германија, Bottrop
нови камион за транспорт на возила IVECO Daily 50C18 Autotransporter 5,6 , 2.650KG Nutzl
15
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Носивост 2650 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 20 км Сила 179 кс
Германија, Bottrop
нови камион за транспорт на возила IVECO Daíly 72C18P
13
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Носивост 3300 кг Евро Euro 6 Број на автомобили 2
Година 2019 Километража 50 км Сила 179 кс
Германија, Bottrop
камион за транспорт на возила IVECO Daily 35S18 Autotransporter Schlafk. LUFT + приколка за транспорт на возила
15
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Носивост 2400 кг Евро Euro 6
Година 2019-08 Километража 50 км Сила 179 кс
Германија, Bottrop
камион за транспорт на возила IVECO Daíly 72C18P AUTOTRANSPORTER 2- 4 Autos, Luftf
13
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Носивост 3300 кг Евро Euro 6
Година 2020-02 Километража 50 км Сила 179 кс
Германија, Bottrop
нови камион за транспорт на возила IVECO Daíly 72C18P AUTOTRANSPORTER für Busse Schlafka
13
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Носивост 3100 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 50 км Сила 178 кс
Германија, Bottrop
нови камион за транспорт на возила IVECO Daily 35S18 Autotransporter 1-3 Auto,Schlafkab
14
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 50 км Сила 179 кс
Германија, Bottrop
нови камион за транспорт на возила IVECO Daíly 72C18 Autotransporter KOFFER 3200 KG Nutz
14
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 50 км Сила 179 кс
Германија, Bottrop
нови камион за транспорт на возила IVECO Daily 35S18 Schlafk. LUFT
14
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 50 км Сила 179 кс
Германија, Bottrop
нови камион за транспорт на возила IVECO Daily 50C18 Autotransporter,Plane Schalf.,sofort
13
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 20 км Сила 179 кс
Германија, Bottrop
нови камион за транспорт на возила IVECO Daíly 72C21P AUTOTRANSPORTER 1- 4 Auto Schlafkab
8
Контактирајте го продавачот
66.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 50 км Сила 205 кс
Германија, Bottrop
нови камион за транспорт на возила IVECO Daily 50C18 5 T, LED
14
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 20 км Сила 179 кс
Германија, Bottrop
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се