Филтри -

Камиони за транспорт на возила IVECO од Чешка Република

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила IVECO од Чешка Република: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила IVECO EURO 2, TIRES 80%, GOOD CONDITION
15
Контактирајте го продавачот
9.560 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 1999-04 Километража 434008 км Сила 116 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион за транспорт на возила IVECO Eurocargo 75E18 Kübler
8
Контактирајте го продавачот
12.489 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 431000 км Сила 177 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила IVECO EUROCARGO ML, EURO5,(BDF), FOR SHIP CONTAINER
11
Контактирајте го продавачот
5.560 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013-07 Километража 860851 км Сила 177 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион за транспорт на возила IVECO EUROCARGO ML 100E21,  WINCH, BEACON
20
Контактирајте го продавачот
10.300 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2005-03 Километража 617930 км Сила 209 кс
Чехија, Strančice
камион за транспорт на возила IVECO 440S45
18
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr
Година 05/2012 Километража 804000 км Сила 450 кс
Чехија, Vápno u Přelouče
камион за транспорт на возила IVECO Stralis 440S45 intarder + Eurolohr + приколка за транспорт на возила
24
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 255
Година 2012 Километража 804000 км Сила 450 кс
Чехија, Vápno u Přelouče
камион за транспорт на возила IVECO Eurocargo 140E28 + приколка за транспорт на возила
18
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Носивост 7400 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2011 Километража 315000 км Сила 205 kW
Чехија, Vápno u Přelouče
камион за транспорт на возила IVECO ML 12E24
11
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 5250 кг Број на автомобили 255
Година 2005-04 Километража 368590 км Сила
Чехија, Kněžmost
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се