Филтри -

Камиони за транспорт на возила IVECO од Белгија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила IVECO од Белгија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила IVECO Stralis 420 EuroLohr intarder E5
13
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Носивост 12330 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-02-14 Километража 1047809 км Сила 420 кс
Белгија, Bree
камион за транспорт на возила IVECO Stralis + приколка за транспорт на возила
5
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 940000 км Сила
Белгија, Arendonk
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила IVECO EUROCARGO 18E28 RECOVERYTRUCK
14
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Година 2002-06-14 Километража 548176 км Сила
Белгија, Sint-Katelijne-Waver
камион за транспорт на возила IVECO 180E30 **6CYL-FRENCH TRUCK-WINCH**
24
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8950 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/1999 Километража 574660 км Сила
Белгија, Kessel
камион за транспорт на возила IVECO EUROCARGO 12E22 EURO 5
15
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008-06-14 Километража 563305 км Сила
Белгија, Sint-Katelijne-Waver
камион за транспорт на возила IVECO MAGIRUS 190-24
7
Контактирајте го продавачот
7.150 € Без ДДВ
Носивост 10330 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража Сила
Белгија, Beveren
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се