Филтри -

Камиони за транспорт на возила DAF од Унгарија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила DAF од Унгарија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Носивост 8000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски Модел 10500
Година 01/1997 Километража 580000 км Сила 222 kW
Унгарија, Zagyvarékas
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Носивост 15500 кг
Година 2014 Километража 790000 км Сила 460 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 16150 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 2
Година 07/2012 Километража 1100050 км Сила 340 kW
Унгарија, Hatvan
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Носивост 11000 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 572000 км Сила 360 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.200 € Без ДДВ
Носивост 15000 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 588000 км Сила 360 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се