Филтри -

Камиони за транспорт на возила DAF од Холандија

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

24 огласа: Камиони за транспорт на возила DAF од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
44.950 € Без ДДВ
Носивост 750 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 822069 км Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Носивост 7015 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017-02-15 Километража 136604 км Сила
Холандија, Andelst
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Носивост 4960 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 1
Година 2004-03-15 Километража 595182 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Носивост 11090 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража 463488 км Сила
Холандија, Maarsbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14788 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Модел 2x bed
Година 2020 Километража 527000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14559 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 454322 км Сила
Холандија, Renswoude
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Носивост 2470 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-11-01 Километража 270425 км Сила
Холандија, Gilze
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14788 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Модел 2x bed
Година 2020 Километража 527000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
68.900 €
Носивост 17070 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 124069 км Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
159.950 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 709895 км Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9890 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 264420 км Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6660 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
99.750 €
Носивост 9650 кг Евро Euro 6
Година 2022 Километража 2750 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
29.950 €
Носивост 19930 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Модел Schuifzeilen / Machinetransporter
Година 2006 Километража 582996 км Сила
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
64.950 €
Носивост 15085 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел Oprijwagen
Година 2014 Километража 282083 км Сила
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
123.000 €
Носивост 7903 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година Километража 321 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
34.950 €
Носивост 19850 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Модел Schuifzeilenwagen/machine transport
Година 2006 Километража 567181 км Сила
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Носивост 14135 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 611121 км Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 991726 км Сила
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
105.950 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 1118422 км Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Носивост 15505 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 954373 км Сила
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Носивост 2470 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-11-01 Километража 270425 км Сила
Холандија, Gilze
Контактирајте го продавачот
59.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 323928 км Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 857399 км Сила
Холандија, Oirschot
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се