Филтри -

Камиони за транспорт на возила DAF од Германија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила DAF од Германија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила DAF XF105.460 Spezial Baumaschinen Trecker Sonstige + приколка за транспорт на возила
15
43.900 €
Носивост 29435 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-09 Километража 805388 км Сила
Германија, Sottrum
камион за транспорт на возила DAF XF105.460 Spezial Baumaschinen Trecker Sonstige
15
20.990 €
Носивост 15335 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 805388 км Сила
Германија, Sottrum
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила DAF XF 105.460 Schalter Original 549.000Km Euro5
8
13.999 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 549000 км Сила 435 кс
Германија, Bad Nauheim
камион за транспорт на возила DAF XF105.460 Spezial Baumaschinen Trecker usw + приколка за транспорт на возила
15
39.900 €
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 805388 км Сила
Германија, Sottrum
камион за транспорт на возила DAF LF 45.180
21
22.900 € Без ДДВ
Носивост 5180 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 231895 км Сила 184 кс
Германија, Bad Salzuflen
камион за транспорт на возила DAF 105.410 + приколка за транспорт на возила
32
20.000 € Без ДДВ
Носивост 24000 кг Евро Euro 5 Број на автомобили 1
Година 2008-07 Километража 908360 км Сила 410 кс
Германија, Liebenwalde
камион за транспорт на возила DAF XF 410 + приколка за транспорт на возила
15
21.800 € Без ДДВ
Носивост 14580 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-04 Километража 781116 км Сила 408 кс
Германија, Bakum
нови камион за транспорт на возила DAF LF 260 12t Autotransporter -Aufbau entspr. Kunde
13
62.750 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража Сила 264 кс
Германија, Weiden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се