Филтри -

Камиони за транспорт на возила CITROEN

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила CITROEN: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.400 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Евро Euro 5
Година 2016-06-29 Километража 137790 км Сила 130 кс
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Број на автомобили 3
Година 2008 Километража 206000 км Сила
Словачка, Trstin
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Година 2008 Километража 206000 км Сила
Словачка, Trstin
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се