Филтри -

Камиони за транспорт на гориво од Украина

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на гориво од Украина: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион за транспорт на гориво EVERLAST Топливозаправщик
10
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 16 м³ Модел топливозаправщик
Година 2020 Километража Сила
Украина, Одесса
нови камион за транспорт на гориво EVERLAST автоцистерна
8
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 16 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Одесса
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови камион за транспорт на гориво MAZ 12
5
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 5 Модел ЭВЕРЛАСТ АТЗ-12
Година 2020 Километража Сила
Украина, Одесса
нови камион за транспорт на гориво MAZ
4
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Украина, Харьков
нови камион за транспорт на гориво MAZ 5340С2
9
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2020 Километража 1000 км Сила 175 kW
Украина, Киев
нови камион за транспорт на гориво MAZ Эверласт
4
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Модел 6312C3
Година 2020 Километража Сила
Украина, Одесса
нови камион за транспорт на гориво MAZ АТЗ, Топливозаправщик, Бензовоз
29
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража 1000 км Сила
Украина
нови камион за транспорт на гориво FOTON АТЗ
19
Побарајте цена
цена на барање
Година Километража Сила
Украина
камион за транспорт на гориво MAN TGS 41.460
7
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6
Година Километража 28000 км Сила
Украина, Киев
нови камион за транспорт на гориво FORD Trucks 1833 DC
1
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 10 м³
Година 2020 Километража Сила 330 кс
Украина, Киев
нови камион за транспорт на гориво FORD 4142 DC
1
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 19 м³
Година 2020 Километража Сила 420 кс
Украина, Киев
камион за транспорт на гориво MAN TGA 19.293
6
Контактирајте го продавачот
18.300 US$ EUR ≈ 15.380 €
Година 1997 Километража Сила
Украина, Тернопіль
нови камион за транспорт на гориво FOTON
7
Контактирајте го продавачот
49.500 US$ EUR ≈ 41.610 €
Евро Euro 5 Зафатнина 5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 50 км Сила 152 кс
Украина, Київ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се