Филтри -

Камиони за транспорт на гориво од Полска

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

22 огласа: Камиони за транспорт на гориво од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
36.684 €
Година 2012 Километража 610000 км Сила
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
21.900 € PLN 95.000 PLN
Носивост 15600 кг Евро Euro 3 Зафатнина 35.65 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 738000 км Сила
Полска, Gdańsk
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 14420 л
Година 2004 Километража 311253 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 13500 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Willig
Година 09/2009 Километража 450000 км Сила
Полска, Stare Proboszczewice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 26 кг Зафатнина 18 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Stokota
Година 05/2019 Километража 183200 км Сила
Полска, Stalowa Wola
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 18.9 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lindner & Fischer
Година 2007 Километража 810000 км Сила
Полска, Biłgoraj
Контактирајте го продавачот
38.950 € PLN 169.000 PLN
Носивост 13200 кг Евро Euro 4 Зафатнина 20000 м³ Суспензија хидраулично Модел LDS
Година 12/2004 Километража 400000 км Сила
Полска, Bytom
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 13300 л Модел WW DROMECH
Година 2008 Километража 418155 км Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
58.780 € PLN 255.000 PLN
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 420000 км Сила
Полска, Kazimierza Wielka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 14000 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1995 Километража Сила
Полска, Myszków
Контактирајте го продавачот
77.220 € PLN 335.000 PLN
Евро Euro 5 Модел ESTERER
Година 2012 Километража 315000 км Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Носивост 15490 кг Евро Euro 4 Зафатнина 23.7 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Stokota
Година 12/2005 Километража 610527 км Сила
Полска, Przemyśl
Контактирајте го продавачот
18.090 € PLN 78.500 PLN
Носивост 16100 кг Евро Euro 3 Зафатнина 20.9 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Lindner & Fischer Модел LGBF
Година 2002 Километража 441000 км Сила
Полска, Mogilany
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Година 1999 Километража Сила
Полска, Kamionki
Контактирајте го продавачот
1 €
Евро Euro 2 Зафатнина 15000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 1997 Километража 630238 км Сила
Полска, Sobienie Jeziory
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 1 Зафатнина 2300 л Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 251000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Носивост 8800 кг Зафатнина 11 м³ Марка на каросерија Stokota
Година 2003 Километража 666000 км Сила
Полска, Głogów Małopolski
Контактирајте го продавачот
38.950 € PLN 169.000 PLN
Зафатнина 18600 л
Година 2007 Километража 858000 км Сила
Полска, K/Kielc
Контактирајте го продавачот
22.820 € PLN 99.000 PLN
Година 2007 Километража 841000 км Сила
Полска, K/Kielc
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Зафатнина 7500 м³ Суспензија пружина/пружина Модел KOBIT CN 7L 7500 LITTERS
Година 2012 Километража 115376 км Сила
Полска, Dąbrowa
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Зафатнина 5 м³
Година 2001 Километража 705000 км Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
14.960 € PLN 64.900 PLN
Зафатнина 14.6 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел ESTERER
Година 2005 Километража 936000 км Сила
Полска, Rawicz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи