Филтри -

Камиони за транспорт на гориво од Норвешка

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи

2 огласа: Камиони за транспорт на гориво од Норвешка

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
19.900 € Без ДДВ
2005
295000 км
Сила 420 кс (309 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 14700 кг Зафатнина 17 м³ Оскина конфигурација 6x4 Суспензија пружина/пневматски
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
2014
400000 км
Сила 480 кс (353 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Зафатнина 24 м³ Оскина конфигурација 8x2 Суспензија пружина/пневматски
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот

Огласи од други земји во делот "Камиони за транспорт на гориво"

цена на барање
2022
Сила 300 кс (221 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 10160 кг Оскина конфигурација 4x2
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
2005
420000 км
Сила 270 кс (198 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Зафатнина 14000 л Оскина конфигурација 4x2
Германија, Rheine
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
2005
430000 км
Сила 220 кс (162 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Зафатнина 15500 л Оскина конфигурација 4x2
Германија, Rheine
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
2008
330000 км
Евро Euro 3 Гориво дизел Зафатнина 13000 л Оскина конфигурација 4x2
Германија, Rheine
Контактирајте го продавачот
15.420 € 12.950 GBP
1999
Оскина конфигурација 6x2
Обединето Кралство, North Lincolnshire
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови камион за транспорт на гориво IVECO Eurocargo ML 180
1
цена на барање
2024
Носивост 12000 кг Зафатнина 10 м³ Оскина конфигурација 4x2
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
7.200 € Без ДДВ
2011
565000 км
Евро Euro 2 Гориво дизел Зафатнина 10000 л Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Франција, BASSE GOULAINE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2002
486013 км
Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 11620 кг Зафатнина 14000 л Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Magyar
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1968
89269 км
Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
43.500 US$ ≈ 40.100 €
2023
Сила 371 кс (273 kW) Евро Euro 2 Носивост 25000 кг Зафатнина 20 м³
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
1996
656000 км
Сила 340 кс (250 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Зафатнина 18000 л Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Atcomex
Германија, Zittau
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
2004
529160 км
Сила 380 кс (279 kW) Евро Euro 3 Носивост 10820 кг Зафатнина 14 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
2006
1317000 км
Сила 480 кс (353 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Носивост 14650 кг Зафатнина 19000 л Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
15 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2024
Сила 430 кс (316 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Зафатнина 10 м³ Оскина конфигурација 4x4 Суспензија пружина/пружина
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ ≈ 18.440 €
2019
30000 км
Сила 336 кс (247 kW) Евро Euro 3 Зафатнина 25 м³ Оскина конфигурација 6x4
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
77.850 € 473.000 R$
2015
Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
63.000 € Со вклучен ДДВ
2010
Евро Euro 5 Гориво дизел
Украина, м. Рівне
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2013
701500 км
Сила 440 кс (323 kW) Гориво дизел Зафатнина 20100 л Оскина конфигурација 6x2
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2024
100 км
Сила 152 кс (112 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 5000 кг Зафатнина 5 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Украина, Uman
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
1996
690000 км
Зафатнина 20190 л Суспензија пружина/пружина
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ ≈ 18.440 €
Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пружина
Кина, Taian Shi
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
2007
280000 км
Сила 250 кс (184 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Зафатнина 13000 л Оскина конфигурација 4x2
Германија, Rheine
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
2010
1251000 км
Сила 441 кс (324 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 14300 кг Оскина конфигурација 6x2
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
15 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи