Филтри -

Камиони за транспорт на гориво од Кина

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

28 огласа: Камиони за транспорт на гориво од Кина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 10 м³
Година Километража Сила
Кина, Taian Shi
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 39.180 €
Година Километража Сила
Кина, Jinan
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.660 €
Евро Euro 3 Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пружина Модел Karan
Година 2019 Километража Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
43.500 US$ EUR ≈ 40.580 €
Носивост 25000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 20 м³
Година 12/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина, Taian Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Кина, Taian Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.860 €
Година Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.990 €
Евро Euro 3 Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.980 €
Евро Euro 2 Зафатнина 20000 л Суспензија пружина/пружина
Година 02/2024 Километража Сила
Кина
нови камион за транспорт на гориво Shacman F3000 Fuel Tanker Truck 6x4 10 Wheeler for Sale in Angola нови камион за транспорт на гориво Shacman F3000 Fuel Tanker Truck 6x4 10 Wheeler for Sale in Angola
2
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 39.180 €
Суспензија пружина/пружина
Година 01/2024 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.330 €
Евро Euro 3 Суспензија хидраулично
Година Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.860 €
Евро Euro 3 Суспензија хидраулично
Година 2019 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.980 €
Зафатнина 20000 л Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2018 Километража Сила
Кина, Jiaxing city, Zhejiang province
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.260 €
Зафатнина 20000 л
Година 09/2021 Километража Сила
Кина
нови камион за транспорт на гориво Sinotruk Howo 371 Small Fuel Tanker Truck for Sale - Z нови камион за транспорт на гориво Sinotruk Howo 371 Small Fuel Tanker Truck for Sale - Z нови камион за транспорт на гориво Sinotruk Howo 371 Small Fuel Tanker Truck for Sale - Z
3
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 39.180 €
Година 03/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина, Taian Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина, Taian Shi
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.860 €
Евро Euro 2
Година 08/2017 Километража 2000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Година 05/2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.730 €
Зафатнина 20 м³
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.660 €
Евро Euro 3 Зафатнина 25 м³
Година 2019 Километража 30000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.660 €
Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Taian Shi
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.330 €
Евро Euro 3 Зафатнина 20 м³ Суспензија хидраулично
Година 2016 Километража Сила
Кина, Ji Ning Shi
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи