Филтри -

Камиони за транспорт на гориво од Италија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на гориво од Италија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво DAF 45.160
11
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 7690 л Модел SACIM
Година 1996 Километража Сила
Италија, Tortona
камион за транспорт на гориво SCANIA
4
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 19760 л
Година 2005 Километража Сила
Италија, Cuneo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на гориво IVECO Stralis 480
17
Побарајте цена
цена на барање
Година 2004 Километража Сила
Италија, cercola
камион за транспорт на гориво DAF
5
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 19500 л
Година 11/2004 Километража Сила
Италија, Cuneo
камион за транспорт на гориво RENAULT
6
Побарајте цена
цена на барање
Година 12/2005 Километража 562000 км Сила
Италија, Cuneo
камион за транспорт на гориво RENAULT MIDLINER 210
9
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Носивост 9150 кг Евро Euro 1 Зафатнина 11240 л Суспензија пружина/пружина
Година 1995-05 Километража 83200 км Сила 210 кс
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ ACTROS 1853
19
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 19200 л
Година 2000-03-02 Километража 900000 км Сила 530 кс
Италија, Agrate Brianza
камион за транспорт на гориво RENAULT M180
11
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 12/1996 Километража 390000 км Сила
Италија, Sommacampagna
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ ACTROS 18.31
19
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски Модел NUOVA MANARO'
Година 1998-03 Километража 460000 км Сила 310 кс
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
камион за транспорт на гориво IVECO EUROTECH 260E43
8
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 684000 км Сила
Италија, Lograto
камион за транспорт на гориво MAN
4
Побарајте цена
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, Cuneo
камион за транспорт на гориво RENAULT
3
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 20880 л
Година 2005 Километража Сила
Италија, Cuneo
камион за транспорт на гориво RENAULT 370dci 4X4
15
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 10 м³
Година 2004 Километража Сила
Италија, Cuneo
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ ACTROS 4144
20
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Зафатнина 15 м³
Година 2000 Километража 351663 км Сила
Италија, Cuneo
камион за транспорт на гориво RENAULT Midliner 120
13
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Носивост 5200 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 14000 км Сила
Италија, Verona
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се