Филтри -

Камиони за транспорт на гориво од Холандија

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

34 огласа: Камиони за транспорт на гориво од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
47.500 €
Носивост 16295 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-04-24 Километража 243000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Носивост 11085 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-06-29 Километража 311400 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Носивост 9625 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2009-09-21 Километража 318500 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Носивост 36259 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-03-09 Километража 336000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Носивост 11160 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-08-10 Километража 280000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 1968 Километража 89269 км Сила
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1987 Километража 342458 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
87.900 €
Евро Euro 3 Зафатнина 8 м³ Модел Fuel Tank
Година 2022 Километража 11 км Сила
Холандија, Schiedam
TMH Trading
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Носивост 7000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пружина Модел Cepa
Година 2000-05-10 Километража 331500 км Сила
Холандија, Susteren
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Носивост 11370 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-09-08 Километража 370960 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
159.900 €
Евро Euro 3
Година 2024 Километража 15 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Носивост 9400 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-01-01 Километража 302500 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Носивост 11155 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-02-16 Километража 465000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Носивост 7200 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража 699654 км Сила
Холандија, Susteren
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Носивост 11165 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-11-05 Километража 293000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Носивост 16285 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-09-28 Километража 353500 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Носивост 11165 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-11-05 Километража 359000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Носивост 10720 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-01-29 Километража 389000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
32.950 €
Носивост 16470 кг Евро Euro 6 Зафатнина 11.5 м³
Година 2016 Километража 706387 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
12.850 €
Носивост 9790 кг Евро Euro 5 Зафатнина 11000 л Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Magyar
Година 11/2011 Километража Сила
Холандија, Terborg
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Носивост 11315 кг Евро Euro 5
Година 2014-05-15 Километража 223200 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Носивост 11240 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-11-05 Километража 375000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.800 €
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Модел Magyar
Година 2012 Километража 254158 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Носивост 11005 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-12-22 Километража 314500 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Носивост 11165 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-03-29 Километража 212500 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се