Филтри -

Камиони за транспорт на гориво од Германија

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи

29 огласа: Камиони за транспорт на гориво од Германија

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
12.900 € Без ДДВ
2005
420000 км
Сила 270 кс (198 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Зафатнина 14000 л Оскина конфигурација 4x2
Германија, Rheine
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
2005
430000 км
Сила 220 кс (162 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Зафатнина 15500 л Оскина конфигурација 4x2
Германија, Rheine
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
11.900 € Без ДДВ
2008
330000 км
Евро Euro 3 Гориво дизел Зафатнина 13000 л Оскина конфигурација 4x2
Германија, Rheine
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
1996
656000 км
Сила 340 кс (250 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Зафатнина 18000 л Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Atcomex
Германија, Zittau
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
2007
280000 км
Сила 250 кс (184 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Зафатнина 13000 л Оскина конфигурација 4x2
Германија, Rheine
Контактирајте го продавачот
22.250 € Без ДДВ
2010
360247 км
Сила 326 кс (240 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
2003
1159000 км
Евро Euro 3 Гориво дизел Зафатнина 13000 л Оскина конфигурација 4x2
Германија, Rheine
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
2004
1391000 км
Евро Euro 3 Гориво биодизел Зафатнина 20000 л Оскина конфигурација 6x2
Германија, Rheine
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
2001
816000 км
Сила 280 кс (206 kW) Гориво дизел Носивост 15020 кг Зафатнина 18310 л Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Германија, Zittau
Контактирајте го продавачот
13.700 € Без ДДВ
2002
990000 км
Зафатнина 19500 л Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Stokota
Германија, Zittau
Контактирајте го продавачот
10.200 € Без ДДВ
1995
930000 км
Сила 403 кс (296 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Носивост 8700 кг Зафатнина 13200 л Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Германија, Zittau
Контактирајте го продавачот
24.900 €
2007
847413 км
Сила 408 кс (300 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Зафатнина 20 м³ Оскина конфигурација 6x2
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2023
Сила 394 кс (290 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 17000 кг Зафатнина 20000 л Оскина конфигурација 6x4 Суспензија пружина/пружина
Германија, Anröchte
Контактирајте го продавачот
61.900 € Без ДДВ
2013
389200 км
Сила 400 кс (294 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Зафатнина 20 м³ Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
2000
192470 км
Сила 313 кс (230 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Носивост 9380 кг Зафатнина 13350 л Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
2006
432230 км
Сила 390 кс (287 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Носивост 15940 кг Зафатнина 20 л Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
2004
520938 км
Сила 408 кс (300 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 9315 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
2014
599852 км
Сила 435 кс (320 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 14120 кг Оскина конфигурација 6x2
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
2005
591266 км
Сила 280 кс (206 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 10530 кг Зафатнина 12450 л Оскина конфигурација 4x2
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
1998
616044 км
Сила 245 кс (180 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Носивост 9700 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
5.690 €
1990
264000 км
Сила 131 кс (96 kW) Гориво дизел Зафатнина 6000 л Оскина конфигурација 4x2
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
9.450 € Без ДДВ
1986
357800 км
Сила 170 кс (125 kW) Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
2007
342364 км
Сила 271 кс (199 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
2004
656000 км
Сила 435 кс (320 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 9200 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
77.338,10 € Со вклучен ДДВ
2012
787000 км
Сила 370 кс (272 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 23260 кг Оскина конфигурација 8x4 Суспензија пружина/пневматски
Германија, Munster
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи