Филтри -

Камиони за транспорт на гориво од Естонија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Камиони за транспорт на гориво од Естонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.990 €
Носивост 11400 кг Зафатнина 12000 л
Година 1995 Километража 630000 км Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Зафатнина 21000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2002 Километража 1090000 км Сила
Естонија, Padise
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 157000 л Суспензија пневматски/пневматски Модел Mattilan Säiliö
Година 2005 Километража 1217022 км Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража 294200 км Сила
Естонија, Tartumaa
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража Сила
Естонија, Tartu
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Носивост 14000 кг Зафатнина 15000 л Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Километража 940000 км Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 9810 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996-07 Километража 405400 км Сила
Естонија, Maardu
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се