Филтри -

Камиони за транспорт на гориво од Данска

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на гориво од Данска: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво SCANIA P310 706130
16
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 19700 кг Евро Euro 3 Зафатнина 24500 л
Година 2006-07 Километража 522000 км Сила
Данска, Padborg
камион за транспорт на гориво SCANIA P310
18
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 19800 кг Евро Euro 4 Зафатнина 24500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-09 Километража 467000 км Сила
Данска, Padborg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на гориво SCANIA P340
21
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2008-02 Километража Сила
Данска, Padborg
камион за транспорт на гориво SCANIA P310 DIESEL/BENZIN 825884
13
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 19625 кг Евро Euro 4 Зафатнина 24500 л
Година 2008-09 Километража 480000 км Сила
Данска, Padborg
камион за транспорт на гориво DAF 4 x Fuel tankers 41000 Liters
2
Контактирајте го продавачот
19.999 € Без ДДВ
Носивост 26000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 41 м³
Година 2004-01-01 Километража 550000 км Сила 290 кс
Данска, Hedensted
камион за транспорт на гориво SCANIA P310
18
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 19625 кг Евро Euro 4 Зафатнина 24500 л
Година 2008-10 Километража Сила
Данска, Padborg
камион за транспорт на гориво VOLVO FM9/300
21
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 14200 кг Евро Euro 3 Зафатнина 18000 л
Година 2006-02 Километража Сила
Данска, Padborg
камион за транспорт на гориво VOLVO FM300
17
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 19650 кг Евро Euro 4 Зафатнина 24500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-05 Километража 520000 км Сила
Данска, Padborg
камион за транспорт на гориво SCANIA P310
19
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 4 Зафатнина 24500 л
Година 2009-06 Километража 454000 км Сила
Данска, Padborg
камион за транспорт на гориво SCANIA 113 - 93 6x2 20000 L Tank Fuel Pomp
15
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 1 Зафатнина 20000 л
Година 1994-01-01 Километража 690000 км Сила
Данска, Hedensted
камион за транспорт на гориво MITSUBISHI Jet-A1 Fuel Dispenser, 4 Stück Atcomex/Faudi
14
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 1
Година 2004-01-01 Километража 65000 км Сила
Данска, Hedensted
камион за транспорт на гориво SCANIA G440
17
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 20500 л
Година 2013-12 Километража 966000 км Сила
Данска, Padborg
камион за транспорт на гориво SCANIA P310 8X2*6
19
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 19625 кг Евро Euro 4 Зафатнина 24500 л
Година 2008-10 Километража Сила
Данска, Padborg
камион за транспорт на гориво MAN 35.440 / EEV / 8X2
7
Побарајте цена
цена на барање
Година 2011 Километража 745000 км Сила 441 кс
Данска, Tappernøje
камион за транспорт на гориво VOLVO FM 12 420 6x2 19000 L tank Petrol Fuel Diesel ADR
22
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 15000 кг Евро Euro 3
Година 2003-04-18 Километража 581000 км Сила 420 кс
Данска, Hedensted
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се