Филтри -

Камиони за транспорт на гориво VOLVO од Холандија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на гориво VOLVO од Холандија: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво VOLVO FE 300 4X2 13.000 Liters 4 Compartments Pump ADR Manual Euro 5
20
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
28.400 € Без ДДВ
Носивост 11115 кг Евро Euro 5
Година 2010-02-25 Километража 374115 км Сила 300 кс
Холандија, Veghel
камион за транспорт на гориво VOLVO FL7 280HP Fuel Tank Truck 18.500L 6x2 Good Condition
10
Контактирајте го продавачот
12.700 € Без ДДВ
Зафатнина 18500 л
Година 1996-12-17 Километража 389554 км Сила 280 кс
Холандија, 'S-Hertogenbosch
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на гориво VOLVO FM7 Fuel Tank Truck 18.500L 6X2 Spring 10 Tyre Good Condition
12
Контактирајте го продавачот
13.200 € Без ДДВ
Зафатнина 18.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1999-07-08 Километража 862457 км Сила 290 кс
Холандија, 'S-Hertogenbosch
камион за транспорт на гориво VOLVO FM12 380 STOKOTA 19000LTR
37
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 19 м³ Марка на каросерија Stokota
Година 2004-03-31 Километража 575029 км Сила 379 кс
Холандија, Ryen
камион за транспорт на гориво VOLVO FM13-400 / 6X2 / FUEL TRUCK / 4 COMPARTMENTS / 2006
40
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-08-22 Километража 475222 км Сила 400 кс
Холандија, VELDDRIEL
камион за транспорт на гориво VOLVO FL614 + Manual + 10000L + 3 compartments
26
Контактирајте го продавачот
10.950 € Без ДДВ
Носивост 9512 кг Евро Euro 1 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1991-10-03 Километража 332631 км Сила 250 кс
Холандија, Etten-Leur
камион за транспорт на гориво VOLVO FM7-310 + Manual + ADR + 15000 L + 4 comp
49
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Носивост 10900 кг Евро Euro 3 Зафатнина 15000 л Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Stokota
Година 2002-02-15 Километража 260570 км Сила 310 кс
Холандија, Etten-Leur
камион за транспорт на гориво VOLVO F10 FULL STEEL 12.000 liter
18
Контактирајте го продавачот
9.400 € Без ДДВ
Носивост 7900 кг Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1985-11-14 Километража Сила 320 кс
Холандија, Veen
камион за транспорт на гориво VOLVO FL6 15 ADR - TANK FUEL - POMP - TOP TRUCK
17
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2002-08-07 Километража 373941 км Сила 150 кс
Холандија, Oisterwijk
камион за транспорт на гориво VOLVO FE 300 4X2 MANUAL + MAGYAR FUEL TANK - 14.420 LITER - 3 COMPARTM
17
Контактирајте го продавачот
29.750 € Без ДДВ
Носивост 11090 кг Евро Euro 5 Зафатнина 14.42 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-11-08 Километража 270982 км Сила 300 кс
Холандија, Meerkerk
камион за транспорт на гориво VOLVO FM 12 480 6X2 EURO 4 19.000 LITER DIESELTANK
10
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Носивост 14950 кг Евро Euro 4 Зафатнина 19000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-03-04 Километража 483223 км Сила 480 кс
Холандија, Zaandam
камион за транспорт на гориво VOLVO FL6.220
18
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Носивост 10020 кг Евро Euro 3 Зафатнина 10.5 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Stokota
Година 2004-02-25 Километража 389900 км Сила 162 kW
Холандија, Terborg
камион за транспорт на гориво VOLVO F10 (manual injection pomp) full spring 3 axels 15010 Liters
22
Контактирајте го продавачот
9.999 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Зафатнина 15.01 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1992-05-04 Километража 67625 км Сила
Холандија, Uden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се