Филтри -

Камиони за транспорт на гориво VOLVO од Белгија

Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на гориво VOLVO од Белгија: 64 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво VOLVO FM9 260 4x2 CITERNE MAGYAR 5 COMP
19
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Носивост 11160 кг
Година 2005-04-08 Километража 418000 км Сила 260 кс
Белгија, HARCHIES
камион за транспорт на гориво VOLVO FM
2
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3 Зафатнина 17000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 690000 км Сила 380 кс
Белгија, Kontich
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на гориво VOLVO FE 280 + MAGYAR 13000 L - 4 COMP
12
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 11080 кг Евро Euro 4 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-03-27 Километража 329360 км Сила 330 кс
Белгија, Handzame
камион за транспорт на гориво VOLVO FE 260+MAGYAR 13000 L(4 comp.-source et dôme)
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
29.450 € Без ДДВ
Носивост 11070 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-10-01 Километража 354841 км Сила 260 кс
Белгија, Handzame
камион за транспорт на гориво VOLVO FM 12.440+ ATCOMEX 19000L (5 Comp.)+ SOURCE+DOME
10
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-04-03 Километража 413964 км Сила 440 кс
Белгија, Handzame
камион за транспорт на гориво VOLVO FM 420
3
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 26000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³
Година 2012 Километража 430000 км Сила 419 кс
Белгија, Kontich
камион за транспорт на гориво VOLVO FM 500
5
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 24 м³
Година 2013 Километража Сила
Белгија, Kontich
камион за транспорт на гориво VOLVO 693-319550
14
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6
Година Километража Сила 430 кс
Белгија, Lummen
камион за транспорт на гориво VOLVO FM7.290 - 6x2
10
Контактирајте го продавачот
16.850 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-01 Километража 512203 км Сила 290 кс
Белгија, Wingene
камион за транспорт на гориво VOLVO FE 260+MAGYAR 13000 L(4 comp.-source et dôme)
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
28.450 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 13 м³
Година 2010-10-01 Километража 411850 км Сила 260 кс
Белгија, Handzame
камион за транспорт на гориво VOLVO FLC 220 Euro 3
36
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 8800 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-02-28 Километража 24496 км Сила 220 кс
Белгија, Hooglede
камион за транспорт на гориво VOLVO
10
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6
Година Километража 79000 км Сила 420 кс
Белгија, Lummen
камион за транспорт на гориво VOLVO
13
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 5
Година Километража 128000 км Сила 330 кс
Белгија, Lummen
камион за транспорт на гориво VOLVO FM 7 310 Euro 3
23
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 10460 кг Евро Euro 3 Зафатнина 14000 л Суспензија пружина/пружина
Година 2002-02-20 Километража 208189 км Сила 310 кс
Белгија, Hooglede
камион за транспорт на гориво VOLVO FM9.300
10
Контактирајте го продавачот
18.850 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-07 Километража 379199 км Сила 300 кс
Белгија, Wingene
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Претплати се