Филтри -

Камиони за транспорт на гориво VOLVO

Резултати од пребарување: 103 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на гориво VOLVO: 103 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво VOLVO FM9 260 4x2 CITERNE MAGYAR 5 COMP
19
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Носивост 11160 кг
Година 2005-04-08 Километража 418000 км Сила 260 кс
Белгија, HARCHIES
камион за транспорт на гориво VOLVO FM
2
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3 Зафатнина 17000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 690000 км Сила 380 кс
Белгија, Kontich
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на гориво VOLVO FE 300 4X2 13.000 Liters 4 Compartments Pump ADR Manual Euro 5
20
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
28.400 € Без ДДВ
Носивост 11115 кг Евро Euro 5
Година 2010-02-25 Километража 374115 км Сила 300 кс
Холандија, Veghel
камион за транспорт на гориво VOLVO FL7 280HP Fuel Tank Truck 18.500L 6x2 Good Condition
10
Контактирајте го продавачот
12.700 € Без ДДВ
Зафатнина 18500 л
Година 1996-12-17 Километража 389554 км Сила 280 кс
Холандија, 'S-Hertogenbosch
камион за транспорт на гориво VOLVO FE 280 + MAGYAR 13000 L - 4 COMP
12
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 11080 кг Евро Euro 4 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-03-27 Километража 329360 км Сила 330 кс
Белгија, Handzame
камион за транспорт на гориво VOLVO FE 260+MAGYAR 13000 L(4 comp.-source et dôme)
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
29.450 € Без ДДВ
Носивост 11070 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-10-01 Километража 354841 км Сила 260 кс
Белгија, Handzame
камион за транспорт на гориво VOLVO FM 12.440+ ATCOMEX 19000L (5 Comp.)+ SOURCE+DOME
10
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-04-03 Километража 413964 км Сила 440 кс
Белгија, Handzame
камион за транспорт на гориво VOLVO FM9 300
69
Контактирајте го продавачот
13.780 € GBP 11.950 GBP
Евро Euro 3 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион за транспорт на гориво VOLVO FH12
18
Контактирајте го продавачот
13.800 € Без ДДВ
Носивост 14700 кг Евро Euro 2 Зафатнина 20463 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-11-30 Километража 800000 км Сила 420 кс
Латвија, Mežciems
камион за транспорт на гориво VOLVO FM 420
3
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 26000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³
Година 2012 Километража 430000 км Сила 419 кс
Белгија, Kontich
камион за транспорт на гориво VOLVO FM 500
5
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 24 м³
Година 2013 Километража Сила
Белгија, Kontich
камион за транспорт на гориво VOLVO 693-319550
14
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6
Година Километража Сила 430 кс
Белгија, Lummen
камион за транспорт на гориво VOLVO FM7.290 - 6x2
10
Контактирајте го продавачот
16.850 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-01 Километража 512203 км Сила 290 кс
Белгија, Wingene
камион за транспорт на гориво VOLVO FE 260+MAGYAR 13000 L(4 comp.-source et dôme)
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
28.450 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 13 м³
Година 2010-10-01 Километража 411850 км Сила 260 кс
Белгија, Handzame
камион за транспорт на гориво VOLVO FM7 Fuel Tank Truck 18.500L 6X2 Spring 10 Tyre Good Condition
12
Контактирајте го продавачот
13.200 € Без ДДВ
Зафатнина 18.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1999-07-08 Километража 862457 км Сила 290 кс
Холандија, 'S-Hertogenbosch
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 103 огласа
Прикажи
Претплати се