Камиони за транспорт на гориво SCANIA

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони за транспорт на гориво SCANIA: 117 огласа
Евро Euro 4
Година 2008-07 Километража 394000 км Сила 340 кс
Белгија, 3500 Hasselt
Евро Euro 5
Година 2012-03 Километража 244000 км Сила 320 кс
Белгија, 3500 Hasselt
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
Евро Euro 3
Година 2003-04 Километража 507000 км Сила 340 кс
Белгија, 3500 Hasselt
Евро Euro 6
Година 2017-11 Километража 34000 км Сила 370 кс
Белгија, 3500 Hasselt
Евро Euro 3
Година 2006-08 Километража 521000 км Сила 380 кс
Белгија, 3500 Hasselt
Евро Euro 3
Година 2005-07 Километража 579000 км Сила 380 кс
Белгија, 3500 Hasselt
Евро Euro 5
Година 2010-03 Километража 248000 км Сила 280 кс
Белгија, 3500 Hasselt
Евро Euro 3
Година 2005-02 Километража 337000 км Сила 340 кс
Белгија, 3500 Hasselt
Евро Euro 6
Година 2017-08 Километража 55000 км Сила 370 кс
Белгија, 3500 Hasselt
Евро Euro 4
Година 2010-03 Километража 223000 км Сила 310 кс
Белгија, 3500 Hasselt
Евро Euro 6
Година 2017-01 Километража 90000 км Сила 370 кс
Белгија, 3500 Hasselt
Евро Euro 6
Година 2017-10 Километража 47000 км Сила 370 кс
Белгија, 3500 Hasselt
Евро Euro 4
Година 2007-05 Километража 318000 км Сила 310 кс
Белгија, 3500 Hasselt
Евро Euro 3
Година 2006-07 Километража 331000 км Сила 270 кс
Белгија, 3500 Hasselt
€ 52.000 ≈ US$ 59.082
Година 2011 Километража 860000 км Сила
Полска, Szczecin
Омилени : 0 Споредба : 0