Камиони за транспорт на гориво SCANIA

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони за транспорт на гориво SCANIA: 88 огласа
Евро Euro 3
Година 2006-08 Километража 437000 км Сила 380 кс
Белгија, 3500 Hasselt
Зафатнина V=400 л
Година 2000-03 Километража Сила
Данска, Padborg
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 37.500 ≈ US$ 42.360
Зафатнина V=17200 м³
Година 2011-06 Километража 306700 км Сила
Естонија, Kurna
Евро Euro 3
Година 2006-07 Километража 385000 км Сила 380 кс
Белгија, 3500 Hasselt
€ 6.865 ≈ US$ 7.755
Евро Euro 2 Зафатнина V=17 м³
Година 1998 Километража 467000 км Сила 529 кс
Норвешка, Tiller
Евро Euro 3
Година 2005-02 Километража 337000 км Сила 340 кс
Белгија, 3500 Hasselt
€ 34.500 ≈ US$ 38.971
Зафатнина V=20000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 799500 км Сила
Литванија, Dievogala
Носивост 10340 кг Евро Euro 2 Зафатнина V=13 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Magyar
Година 01/2000 Километража 269500 км Сила 380 кс
Франција, Bourron Marlotte
€ 14.000 ≈ US$ 15.814
Година 12/1997 Километража 91430 км Сила 520 кс
Латвија, Рига
€ 39.999 ≈ US$ 45.183
Евро Euro 5 Зафатнина V=60 м³
Година 2010-01 Километража 770000 км Сила 480 кс
Данска, Hedensted
Евро Euro 6 Зафатнина V=20226 л Марка на каросерија LAG
Година 2017-01 Километража 45000 км Сила 370 кс
Белгија, Hasselt
Евро Euro 4 Зафатнина V=19571 л Марка на каросерија LAG
Година 2008-01 Километража 330000 км Сила 270 кс
Белгија, Hasselt
Евро Euro 6
Година 2018-05 Километража 9000 км Сила 410 кс
Белгија, Hasselt
Евро Euro 2
Година 1999-11 Километража 388000 км Сила 220 кс
Белгија, Hasselt
Евро Euro 6
Година 2017-01 Километража 45000 км Сила 370 кс
Белгија, Hasselt
Омилени : 0 Споредба : 0
1 2 3 6 следна » (88)