Филтри -

Камиони за транспорт на гориво SAHIN

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на гориво SAHIN: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион за транспорт на гориво SAHIN Бензовоз
23
Контактирајте го продавачот
37.200 €
Носивост 24000 кг Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Sahin
Година 2021 Километража Сила
Украина, Київ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се