Филтри -

Камиони за транспорт на гориво Renault од Италија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камиони за транспорт на гориво Renault од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12250 л Модел SACIM Inox
Година 2007 Километража Сила
Италија, Tortona
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Носивост 5200 кг Зафатнина 5000 л Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 14000 км Сила
Италија, Verona
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Носивост 9150 кг Евро Euro 1 Зафатнина 11240 л Суспензија пружина/пружина
Година 05/1995 Километража 83200 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
камион за транспорт на гориво Renault камион за транспорт на гориво Renault камион за транспорт на гориво Renault
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 20880 л
Година 2005 Километража Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 50034 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Носивост 15000 кг Зафатнина 19540 л
Година 1997 Километража 733000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се