Филтри -

Камиони за транспорт на гориво Renault од Холандија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Камиони за транспорт на гориво Renault од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
47.500 €
Носивост 16295 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-04-24 Километража 243000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Носивост 9625 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2009-09-21 Километража 318500 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Носивост 11085 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-06-29 Километража 311400 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9625 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2009-09-29 Километража 235000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Носивост 7000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пружина Модел Cepa
Година 2000-05-10 Километража 331500 км Сила
Холандија, Susteren
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Носивост 11370 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-09-08 Километража 370960 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Носивост 9400 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-01-01 Километража 302500 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Носивост 11155 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-02-16 Километража 465000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Носивост 11315 кг Евро Euro 5
Година 2014-05-15 Километража 223200 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се