Филтри -

Камиони за транспорт на гориво Renault од Белгија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Камиони за транспорт на гориво Renault од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.850 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Зафатнина 6.203 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража 582367 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16708 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20729 л
Година 2012 Километража 300861 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Носивост 11040 кг Евро Euro 4 Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-07-17 Километража 315627 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
19.750 €
Носивост 11720 кг Зафатнина 13.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2005-04-20 Километража 364409 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Зафатнина 10000 л Суспензија пружина/пружина
Година 01/1989 Километража 224941 км Сила
Белгија, Grâce-Hollogne
камион за транспорт на гориво Renault PREMIUM 270 DCI
1
Контактирајте го продавачот
11.850 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража 323629 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Носивост 4900 кг Зафатнина 5.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2006-10-24 Километража 314119 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Носивост 9970 кг Евро Euro 2 Зафатнина 11500 л
Година 2001 Километража 436500 км Сила
Белгија, Hulshout
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се