Камиони за транспорт на гориво RENAULT, рачен

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони за транспорт на гориво RENAULT

: 51 огласа
€ 5.350 USD ≈ US$ 6.019
Зафатнина V=5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1992-07 Километража 289610 км Сила 110 кс
Белгија, Wingene
€ 5.000 USD ≈ US$ 5.625
Суспензија пружина/пружина
Година 1988-02-07 Километража 214104 км Сила
Белгија, Kessel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 12.350 USD ≈ US$ 13.894
Зафатнина V=12.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1999-07 Километража 669000 км Сила 250 кс
Белгија, Wingene
Носивост 16520 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=18000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2007 Километража 386342 км Сила 320 кс
Франција, Bourron Marlotte
€ 9.500 USD ≈ US$ 10.687
Суспензија пружина/пружина
Година 08/1990 Километража 383989 км Сила
Португалија, Fátima
€ 12.700 USD ≈ US$ 14.287
Носивост 11460 кг Евро Euro 1 Зафатнина V=14 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Magyar
Година 09/1994 Километража 407000 км Сила 226 кс
Франција, SAINT MAUR
Носивост 11160 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=13200 л Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Magyar
Година 04/2010 Километража 262000 км Сила 260 кс
Франција, Bourron Marlotte
€ 16.500 USD ≈ US$ 18.562
Носивост 11760 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-06-07 Километража 511600 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Евро Euro 2 Зафатнина V=13000 л Суспензија пружина/пружина
Година 10/1996 Километража 591475 км Сила
Франција, LIMAY
€ 22.000 USD ≈ US$ 24.750
Носивост 15960 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-11-06 Километража 292250 км Сила 503 кс
Холандија, Hoogerheide
Носивост 16280 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2008 Километража 263522 км Сила 320 кс
Франција, Bourron Marlotte
€ 18.900 USD ≈ US$ 21.262
Носивост 11180 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-08-18 Километража 270000 км Сила 280 кс
Белгија, Hooglede-Gits
€ 8.400 USD ≈ US$ 9.450
Носивост 9395 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2002-01-10 Километража 337300 км Сила 340 кс
Холандија, Hoogerheide
€ 6.500 USD ≈ US$ 7.312
Носивост 7320 кг Зафатнина V=8.7 м³
Година 2000-12-05 Километража 260250 км Сила
Холандија, Hoogerheide
€ 12.750 USD ≈ US$ 14.344
Носивост 11770 кг Евро Euro 2 Зафатнина V=14 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2001-01-22 Километража 354039 км Сила 250 кс
Белгија, Handzame
Омилени : 0 Споредба : 0