Филтри -

Камиони за транспорт на гориво RENAULT од Холандија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на гориво RENAULT од Холандија: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво RENAULT Midliner 150
15
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Година 1996-11-06 Километража 355458 км Сила 150 кс
Холандија, Oisterwijk
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 270 dci 4x2 fuel tank 13.6 m3 / 3 comp
20
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Носивост 11760 кг Зафатнина 13.6 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-06-07 Километража 511600 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на гориво RENAULT PREMIUM 380DXI MAGYAR TANK 21.000LTR 4 COMPARTMENTS
40
Контактирајте го продавачот
34.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 21 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Magyar
Година 2011-04-07 Километража 456834 км Сила 379 кс
Холандија, Ryen
камион за транспорт на гориво RENAULT PREMIUM 370DCI MANUAL + INTARDER 18540 LTR MAGYAR FUEL TANKER
32
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 18.54 л Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Magyar
Година 2005-09-22 Километража 490237 км Сила 370 кс
Холандија, Ryen
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 370.26 6x2 fuel tank 18.5 m3 / 6 comp
31
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Носивост 15960 кг Зафатнина 18540 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-11-06 Километража 292250 км Сила 370 кс
Холандија, Hoogerheide
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 300 FUEL, EURO 2, 14751 Liter, 4 Comp, Manual
7
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Носивост 11100 кг Евро Euro 2 Зафатнина 14751 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2001-08-31 Километража 442000 км Сила 300 кс
Холандија, Ede
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 270 dci 4x2 fuel tank 14 m3 / 4 comp
33
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Носивост 11585 кг Евро Euro 3 Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Magyar
Година 2005-07-16 Километража 201400 км Сила 270 кс
Холандија, Hoogerheide
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 320 ADR, PTO, Manual, Diesel
7
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Носивост 11010 кг Евро Euro 4 Зафатнина 14.42 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Magyar Модел A32T
Година 2010-02-04 Километража 655000 км Сила 320 кс
Холандија, Ede
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 270.18 4x2 fuel tank 12.5 m3 / 5 comp
14
Контактирајте го продавачот
14.400 € Без ДДВ
Носивост 10700 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-12-12 Километража 287950 км Сила 270 кс
Холандија, Hoogerheide
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 310 DXI 4x2 fuel tank 13 m3 / 4 comp
34
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Носивост 14749 кг
Година 2011-01-31 Километража 246600 км Сила 310 кс
Холандија, Hoogerheide
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 270 18805 Liter, 25 Bar, Gas tank
7
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Носивост 7740 кг Евро Euro 3 Зафатнина 18805 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2004-09-20 Километража 562000 км Сила 270 кс
Холандија, Ede
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 300 Fuel, 13390 Liter, Manual, Steel suspension
7
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Носивост 11470 кг Евро Euro 2 Зафатнина 13.39 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2002-01-15 Километража 524000 км Сила 300 кс
Холандија, Ede
камион за транспорт на гориво RENAULT Midlum 280 dxi 4x2 fuel tank 13.5 m3 / 4 comp
43
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Носивост 11170 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-09-11 Километража 450450 км Сила 280 кс
Холандија, Hoogerheide
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 320.26 6x2 fuel tank 18.8 m3 / 5 comp
34
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Носивост 16125 кг Зафатнина 18.8 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-11-16 Километража 253500 км Сила 320 кс
Холандија, Hoogerheide
камион за транспорт на гориво RENAULT Midlum 270 4x2 fuel tank 13.6 m3 / 4 comp
35
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Носивост 11130 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2003-05-07 Километража 321250 км Сила 270 кс
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се