Филтри -

Камиони за транспорт на гориво RENAULT од Белгија

Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на гориво RENAULT од Белгија: 54 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво RENAULT PREMIUM 280 DXI + MAGYAR 13000 L (4 comp./Source et Dôme)
13
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-10-23 Километража 282185 км Сила 280 кс
Белгија, Handzame
камион за транспорт на гориво RENAULT PREMIUM 280 DXI +MAGYAR 13000 L (4 comp./Source et Dôme)
14
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 11230 кг Евро Euro 4 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-12-16 Километража 403135 км Сила 280 кс
Белгија, Handzame
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 270 Euro 2
24
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 11720 кг Евро Euro 2 Зафатнина 13.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2006-10-22 Километража 288897 км Сила 270 кс
Белгија, Hooglede
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 220 Euro 3
28
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Носивост 10180 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-12-18 Километража 502363 км Сила 220 кс
Белгија, Hooglede
камион за транспорт на гориво RENAULT PREMIUM 270 DCI
10
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 13.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2004-10 Километража 379356 км Сила 270 кс
Белгија, Wingene
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 320 Euro 3
28
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 16560 кг Евро Euro 3 Зафатнина 19.846 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-09-12 Километража 505180 км Сила
Белгија, Hooglede
камион за транспорт на гориво RENAULT PREMIUM 320 DCI + TANK 18000 L(5 comp.)
13
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Носивост 15920 кг Евро Euro 3 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-01-25 Километража 350253 км Сила 320 кс
Белгија, Handzame
камион за транспорт на гориво RENAULT PREMIUM 250
10
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Зафатнина 12.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1999-07 Километража 669000 км Сила 250 кс
Белгија, Wingene
камион за транспорт на гориво RENAULT PREMIUM 270 DCI
10
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 13.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 377392 км Сила 270 кс
Белгија, Wingene
камион за транспорт на гориво RENAULT PREMIUM 270 DXI-euro5+ TANK 13000 L (5 comp.)
15
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 11160 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-01-20 Километража 299247 км Сила 265 кс
Белгија, Handzame
камион за транспорт на гориво RENAULT Midlum 220 Euro 4
18
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 10220 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-12-26 Километража 382280 км Сила 220 кс
Белгија, Hooglede
камион за транспорт на гориво RENAULT PREMIUM 270 DCI
10
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража 339312 км Сила 270 кс
Белгија, Wingene
камион за транспорт на гориво RENAULT MIDLUM 220 DCI
9
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Носивост 9900 кг Евро Euro 3 Зафатнина 11.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 375950 км Сила 220 кс
Белгија, Wingene
камион за транспорт на гориво RENAULT PREMIUM 270 DCI
10
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 14057 л Суспензија пружина/пружина
Година 2006-09 Километража 328466 км Сила 270 кс
Белгија, Wingene
камион за транспорт на гориво RENAULT PREMIUM 280 DXI + 13000L ( 4COMP. +SOURCE+DOME )
12
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 11120 кг Евро Euro 4 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-09-25 Километража 310911 км Сила 280 кс
Белгија, Handzame
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Претплати се