Камиони за транспорт на гориво RENAULT, автоматски

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони за транспорт на гориво RENAULT

: 9 огласа
Евро Euro 5
Година 2011-08 Километража 145000 км Сила 390 кс
Белгија, 3500 Hasselt
Евро Euro 5
Година 2011-08 Километража 145000 км Сила 390 кс
Белгија, 3500 Hasselt
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
Евро Euro 6
Година 2013-04 Километража 194000 км Сила 460 кс
Белгија, 3500 Hasselt
Носивост 15880 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=18700 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2011 Километража 220360 км Сила 380 кс
Франција, Bourron Marlotte
Носивост 13540 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-04 Километража 51900 км Сила 380 кс
Франција, Rennes CEDEX 9
€ 56.600 USD ≈ US$ 63.675
Носивост 15700 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=19050 л
Година 12/2010 Километража 410000 км Сила 460 кс
Полска, BODZENTYN
Евро Euro 6
Година 2014-10 Километража 99000 км Сила 390 кс
Белгија, 3500 Hasselt
€ 10.900 USD ≈ US$ 12.262
Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2010 Километража Сила 220 кс
Германија, RHEINE
€ 38.450 USD ≈ US$ 43.256
Носивост 11420 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=14.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-03-23 Километража 398903 км Сила 410 кс
Белгија, Handzame
Омилени : 0 Споредба : 0