Камиони за транспорт на гориво RENAULT Premium

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
€ 41.950 PLN 180.000 ≈ US$ 47.384
Зафатнина V=18000 л
Година 2009 Километража 270000 км Сила 320 кс
Полска, Kraków
Камиони за транспорт на гориво RENAULT Premium: 39 огласа
€ 14.500 ≈ US$ 16.379
Евро Euro 3 Зафатнина V=13.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2004-10 Километража 379356 км Сила 270 кс
Белгија, Wingene
Носивост 11290 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=13200 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2009 Километража 288800 км Сила 280 кс
Франција, Bourron Marlotte
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Носивост 16520 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=18000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2007 Километража 386342 км Сила 320 кс
Франција, Bourron Marlotte
€ 16.850 ≈ US$ 19.034
Евро Euro 3 Зафатнина V=13 м³
Година 2006-09 Километража 247025 км Сила 270 кс
Белгија, Wingene
€ 64.600 ≈ US$ 72.972
Евро Euro 5 Зафатнина V=19.05 м³
Година 2010 Километража 410000 км Сила 460 кс
Полска, BODZENTYN
€ 13.000 ≈ US$ 14.685
Носивост 10640 кг Зафатнина V=13 м³
Година 2004-03 Километража 290900 км Сила 270 кс
Белгија, Wingene
Евро Euro 2 Зафатнина V=13000 л Суспензија пружина/пружина
Година 10/1996 Километража 591475 км Сила
Франција, LIMAY
€ 41.950 PLN 180.000 ≈ US$ 47.384
Зафатнина V=18000 л
Година 2009 Километража 270000 км Сила 320 кс
Полска, Kraków
€ 22.500 ≈ US$ 25.416
Носивост 15925000 кг Евро Euro 2
Година 1998-07 Километража 486000 км Сила 385 кс
Шпанија, ALBRESA VALDEMORO-MADRID
€ 18.000 ≈ US$ 20.333
Носивост 19860 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-12 Километража 370350 км Сила 435 кс
Холандија, Hoogerheide
€ 12.750 ≈ US$ 14.402
Носивост 11770 кг Евро Euro 2 Зафатнина V=14 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2001-01 Километража 354039 км Сила 250 кс
Белгија, Handzame
€ 13.500 ≈ US$ 15.250
Евро Euro 3 Зафатнина V=13 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2003-11 Километража 406791 км Сила 270 кс
Белгија, Wingene
Евро Euro 2 Зафатнина V=13500 л Суспензија пружина/пружина
Година 07/1997 Километража 671800 км Сила
Франција, LIMAY
€ 12.850 ≈ US$ 14.515
Носивост 11380 кг
Година 1999-01 Километража 558000 км Сила 300 кс
Белгија, Wingene
€ 34.900 ≈ US$ 39.423
Носивост 11100 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=14 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-06 Километража 305332 км Сила 280 кс
Белгија, Handzame
Омилени : 0 Споредба : 0