Камиони за транспорт на гориво RENAULT Midliner

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони за транспорт на гориво RENAULT Midliner: 7 огласа
аукција € 12.000 ≈ US$ 13.555
Година 1999 Километража 465339 км Сила
Шпанија, Merida
€ 5.975 ≈ US$ 6.749
Носивост 6050 кг Зафатнина V=8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1993-06 Километража 231358 км Сила 140 кс
Белгија, Handzame
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 8.750 ≈ US$ 9.884
Носивост 6280 кг Зафатнина V=7.21 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2000-03 Километража 368157 км Сила 180 кс
Белгија, Handzame
€ 3.999 ≈ US$ 4.517
Носивост 5300 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1988-06 Километража 271520 км Сила 131 кс
Холандија, Susteren
€ 5.500 ≈ US$ 6.213
Евро Euro 2 Зафатнина V=7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2000-05 Километража 331500 км Сила 179 кс
Холандија, Susteren
Евро Euro 2 Зафатнина V=11000 л Суспензија пружина/пружина
Година 12/1996 Километража 414000 км Сила
Франција, LIMAY
€ 10.800 ≈ US$ 12.200
Носивост 9150 кг Евро Euro 1 Зафатнина V=11240 л Суспензија пружина/пружина
Година 1995-05 Километража 83200 км Сила 210 кс
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Омилени : 0 Споредба : 0