Камиони за транспорт на гориво RENAULT G-series

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони за транспорт на гориво RENAULT G-series: 5 огласа
€ 12.700 ≈ US$ 14.346
Носивост 11460 кг Евро Euro 1 Зафатнина V=14 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Magyar
Година 09/1994 Километража 407000 км Сила 226 кс
Франција, SAINT MAUR
€ 9.500 ≈ US$ 10.731
Суспензија пружина/пружина
Година 08/1990 Километража 383989 км Сила
Португалија, Fátima
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 11.450 ≈ US$ 12.934
Носивост 10810 кг Зафатнина V=14 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1995-12 Километража 594268 км Сила 224 кс
Белгија, Handzame
€ 11.450 ≈ US$ 12.934
Носивост 10950 кг Зафатнина V=14 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1994-08 Километража 497130 км Сила 230 кс
Белгија, Handzame
€ 12.900 ≈ US$ 14.572
Година 01/1988 Километража 395000 км Сила
Франција, Neuville saint-Amand
Омилени : 0 Споредба : 0