Камиони за транспорт на гориво RENAULT, 3 осовини

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони за транспорт на гориво RENAULT

: 13 огласа
Носивост 16520 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=18000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2007 Километража 386342 км Сила 320 кс
Франција, Bourron Marlotte
€ 9.500 USD ≈ US$ 10.687
Суспензија пружина/пружина
Година 08/1990 Километража 383989 км Сила
Португалија, Fátima
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
Евро Euro 6
Година 2013-04 Километража 194000 км Сила 460 кс
Белгија, 3500 Hasselt
€ 22.000 USD ≈ US$ 24.750
Носивост 15960 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-11-06 Километража 292250 км Сила 503 кс
Холандија, Hoogerheide
Носивост 15880 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=18700 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2011 Километража 220360 км Сила 380 кс
Франција, Bourron Marlotte
Носивост 16280 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2008 Километража 263522 км Сила 320 кс
Франција, Bourron Marlotte
€ 56.600 USD ≈ US$ 63.675
Носивост 15700 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=19050 л
Година 12/2010 Километража 410000 км Сила 460 кс
Полска, BODZENTYN
€ 18.500 USD ≈ US$ 20.812
Носивост 19640 кг Зафатнина V=18 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-01-09 Километража 469300 км Сила 435 кс
Холандија, Hoogerheide
€ 17.750 USD ≈ US$ 19.969
Евро Euro 3 Зафатнина V=18.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2003-06-02 Километража 450000 км Сила 320 кс
Белгија, GENK
€ 18.850 USD ≈ US$ 21.206
Евро Euro 2 Зафатнина V=19.57 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-02 Километража 420210 км Сила 370 кс
Белгија, Wingene
€ 36.000 USD ≈ US$ 40.500
Носивост 16125 кг Зафатнина V=18.8 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-11-16 Километража 253500 км Сила 320 кс
Холандија, Hoogerheide
€ 21.500 USD ≈ US$ 24.187
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-11-30 Километража 382200 км Сила 320 кс
Франција, SOMAIN
Година 2003 Километража Сила 320 кс
Шпанија, CIGALES (CASTILLA Y LEÓN)
Омилени : 0 Споредба : 0