Камиони за транспорт на гориво RENAULT

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони за транспорт на гориво RENAULT

: 70 огласа
€ 18.850 USD ≈ US$ 21.206
Евро Euro 2 Зафатнина V=19.57 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-02 Километража 420210 км Сила 370 кс
Белгија, Wingene
€ 14.000 USD ≈ US$ 15.750
Носивост 11800 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002-08-07 Километража 607180 км Сила 270 кс
Холандија, Hoogerheide
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
Евро Euro 2 Зафатнина V=12000 л Суспензија пружина/пружина
Година 10/1999 Километража 510619 км Сила 250 кс
Франција, LIMAY
Евро Euro 6
Година 2014-10 Километража 99000 км Сила 390 кс
Белгија, 3500 Hasselt
€ 9.850 USD ≈ US$ 11.081
Евро Euro 1 Зафатнина V=10.499 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2000-01 Километража 357093 км Сила 210 кс
Белгија, Wingene
€ 9.999 USD ≈ US$ 11.249
Зафатнина V=12 м³
Година 1997-01-31 Километража 600000 км Сила 210 кс
Данска
€ 10.450 USD ≈ US$ 11.756
Носивост 10780 кг Зафатнина V=13 л Суспензија пружина/пружина
Година 1997-07-07 Километража 520163 км Сила 250 кс
Белгија, Handzame
€ 6.850 USD ≈ US$ 7.706
Носивост 8650 кг Зафатнина V=10 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1992-09-03 Километража 357621 км Сила 150 кс
Белгија, Handzame
€ 8.750 USD ≈ US$ 9.844
Носивост 6280 кг Зафатнина V=7.21 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2000-03-24 Километража 368157 км Сила 180 кс
Белгија, Handzame
€ 36.000 USD ≈ US$ 40.500
Носивост 16125 кг Зафатнина V=18.8 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-11-16 Километража 253500 км Сила 320 кс
Холандија, Hoogerheide
€ 10.900 USD ≈ US$ 12.262
Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2010 Километража Сила 220 кс
Германија, RHEINE
€ 21.500 USD ≈ US$ 24.187
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-11-30 Километража 382200 км Сила 320 кс
Франција, SOMAIN
Година 2003 Километража Сила 320 кс
Шпанија, CIGALES (CASTILLA Y LEÓN)
€ 12.750 USD ≈ US$ 14.344
Носивост 11840 кг Евро Euro 2 Зафатнина V=14 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2000-02-22 Километража 271902 км Сила 250 кс
Белгија, Handzame
€ 13.000 USD ≈ US$ 14.625
Носивост 11410 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=13.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2001-01-15 Километража 413150 км Сила 300 кс
Холандија, Hoogerheide
Омилени : 0 Споредба : 0