Камиони за транспорт на гориво RENAULT

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
€ 41.950 PLN 180.000 ≈ US$ 47.384
Зафатнина V=18000 л
Година 2009 Километража 270000 км Сила 320 кс
Полска, Kraków
Камиони за транспорт на гориво RENAULT: 75 огласа
€ 15.900 ≈ US$ 17.961
Евро Euro 1 Зафатнина V=12584 л Суспензија пружина/пружина
Година Километража 58402 км Сила
Белгија, Peer
€ 13.750 ≈ US$ 15.532
Носивост 12669 кг Евро Euro 2 Зафатнина V=14.42 л Суспензија пружина/пружина
Година 1999-11 Километража 807000 км Сила 340 кс
Холандија, EDE GLD
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 5.900 ≈ US$ 6.665
Носивост 4590 кг Зафатнина V=5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1997-10 Километража 489015 км Сила 150 кс
Белгија, Handzame
€ 5.975 ≈ US$ 6.749
Носивост 6050 кг Зафатнина V=8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1993-06 Километража 231358 км Сила 140 кс
Белгија, Handzame
€ 11.450 ≈ US$ 12.934
Носивост 10950 кг Зафатнина V=14 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1994-08 Километража 497130 км Сила 230 кс
Белгија, Handzame
€ 17.750 ≈ US$ 20.050
Евро Euro 3 Зафатнина V=18.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2003-06 Километража 450000 км Сила 320 кс
Белгија, GENK
€ 10.000 ≈ US$ 11.296
Зафатнина V=14000 л Модел C.M.
Година 1997 Километража 510000 км Сила
Бугарија, Труд
€ 14.000 ≈ US$ 15.814
Носивост 11800 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002-08 Километража 607180 км Сила 270 кс
Холандија, Hoogerheide
Евро Euro 2 Зафатнина V=12000 л Суспензија пружина/пружина
Година 10/1999 Километража 510619 км Сила 250 кс
Франција, LIMAY
Евро Euro 6
Година 2014-10 Километража 95000 км Сила 390 кс
Белгија, 3500 Hasselt
€ 4.950 ≈ US$ 5.592
Носивост 4800 кг Зафатнина V=6 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1989-11 Километража 362602 км Сила 150 кс
Белгија, Handzame
€ 12.750 ≈ US$ 14.402
Носивост 11880 кг Евро Euro 3
Година 2003-05 Километража 416627 км Сила 270 кс
Белгија, Hooglede-Gits
€ 6.850 ≈ US$ 7.738
Носивост 8650 кг Зафатнина V=10 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1992-09 Километража 357621 км Сила 150 кс
Белгија, Handzame
€ 10.450 ≈ US$ 11.804
Носивост 10780 кг Зафатнина V=13 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1997-07 Километража 520163 км Сила 250 кс
Белгија, Handzame
€ 8.750 ≈ US$ 9.884
Носивост 6280 кг Зафатнина V=7.21 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2000-03 Километража 368157 км Сила 180 кс
Белгија, Handzame
Омилени : 0 Споредба : 0