Филтри -

Камиони за транспорт на гориво NISSAN

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на гориво NISSAN: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво NISSAN JYNIOR 2000
8
Контактирајте го продавачот
10 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Зафатнина 2000 л Суспензија пружина/пружина
Година 1981-02 Километража 250000 км Сила 100 кс
Грција, Καρδίτσα
камион за транспорт на гориво NISSAN M11.150
8
Контактирајте го продавачот
1 €
Зафатнина 5255 л
Година 1995 Километража 101000 км Сила 155 кс
Шпанија, Girona
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на гориво NISSAN Atleon
16
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3 Зафатнина 10.7 м³
Година 2003-02 Километража 578000 км Сила
Шпанија, Soria
камион за транспорт на гориво NISSAN Atleon
16
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 6900 кг Зафатнина 6000 л
Година 2000-11 Километража 473000 км Сила 165 кс
Шпанија, Soria
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се